Познатите блогерки како инспирација: Фустани и наметки за на плажа во кои ќе заблескате (ФОТО)

Размислувате кои парчиња облека да ги понесете со вас на претстојниот годишен одмор. Ние ви го нудиме најефикасното решение за на плажа, а тоа го потврдија и блогерките.

Фустани, лелеави лесни наметки кои ќе го нагласат вашиот стајлинг, а притоа во нив ќе се чувствате одлично.

Ќе можете да ги комбинирате и за на плажа и за прошетките.

Погледнете ги идеите од неколку познати блогерки…

https://www.instagram.com/p/BxXv5FLFRH2/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Salty hair, don’t care💦

A post shared by Nur Bilen Yavuzer (@nurbilenyavuzer) on

Прочитајте и...  Со оваа маска за лице ќе изгледате 10 години помлади, а потребни се само две состојки!

Прочитај повеќе

Стил на неделата: Татјана Алексиќ, професорка по македонски јазик во гимназијата „Корчагин“

Ј.К.Д

Уживајте во малку поинаков вкус – Солена дипломат торта

Слободен печат

Разговор со Стефанија Насеска, модна дизајнерка која шири љубов: Јавните личности треба да имаат повеќе доверба во дизајнерите

Јасмина Кантарџиева Димков

Алергичните да се чуваат од овие билки!

Слободен печат

ВЕЧНА ИНСПИРАЦИЈА: Најубавите цитати од Лујза Хеј, кога ќе му кажете „да“ на животот, и животот ќе ви каже „да“

Слободен печат

Брат и сестра се пронашле по 51 година: Биле оставени во торби кога биле бебиња

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Овие цвеќиња во домот носат љубов, пари и среќа

Слободен печат

Девојка која на протестите во Америка беше погодена со гумен куршум во лице, покажа како изгледа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Со оваа маска за лице ќе изгледате 10 години помлади, а потребни се само две состојки!

Васко Спасоски

Несекојдневен настан во с. Белица: Кучето Медо донесе срнче во семејството Радески (ВИДЕО)

Слободен печат

Стопете го стомакот за две недели: Почнувајте го секое утро со оваа напивка!

Васко Спасоски

Прсти ќе излижете: Изненадете го вашето семејство денеска со турско ѓомлезе (ВИДЕО)

Васко Спасоски