Познатиот пејач го претепала девојката, полицијата реагирала веднаш – „Ме давеше, се гушев!“

Пејачот Арон Картер, младиот брат на Ник Картер, пејачот од бендот „Бекстрит Бојс“, ја обвини девојката Мелани Мартин за насилство.

Тој тврди дека девојката лажела дека е бремена, по што почнала да го дави.

Пејачот тврди дека Мелани го претепала во неговиот дом во Лос Анџелес, поради што повикал полиција.

Мелани е уапсена, а Арон наводно изјавил дека до насилство дошло по кавгата во која таа му кажала дека е бремена. Проблемот наводно настанал кога пејачот ја обвинил дека лаже.

– Ме давеше, буквално се гушев. Никој не смее да трпи насилство, ниту жена ниту маж, изјави Арон, пренесуваат американските медиуми.

Прочитајте и...  Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 25 мај: Не дозволувајте никој да ги потценува вашите ставови

Слободен печат

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шерон Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат