27.8 C
Скопје

Повеќе од три милиони „лајкови“ за Бијонсе: Пејачката воодушевува со своето тело во проѕирен комбинезон

Музичката дива Бијонсе ги воодушеви своите следбеници на својот инстаграм – профил со секси комбинација на облека и докажа дека сѐ уште е во совршена форма.

Освен што е позната по нејзиниот препознатлив вокал, таа е позната и по својот префинет моден вкус. Негува стил кој е истовремено елегантен и во чекор со трендовите, а притоа ужива кога ја истакнува својата женствена фигура и облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Овој пат, пејачката позираше во прилично провокативни пози облечена во проѕирен, тесен комбинезон кој ги истакна сите нејзини женствени облини.

Објавата досега собра повеќе од 3.500.000 „лајкови“, а под фотографијата се редеа лавина од позитивни коментари од нејзните бројни обожаватели.

Поврзани вести

Лана Бариќ – актерка, режисерка и сценарист: Имав потреба да раскажам приказна за една од нас, за жена што има своја борба што речиси никој не ја гледа

Елена Копртла

Дејвид Гета ги продаде своите песни за повеќе од 100 милиони долари

Слободен Печат

Конечно Јужниот океан го доби официјалното признание како петтиот земјин океан

Слободен Печат

ФОТО: Барате викенд уживанција? Во Барово гостите спијат во вински буриња, гушнати со природата

Ј.К.Д.

Славко Штимац заврши во болница поради компликации поврзани со ковид-19

Слободен Печат

Кора од портокал: За пријатна арома и свежина на секое јадење

Слободен Печат

Остави Коментар