Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО) - Слободен печат

Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Денес во еден познат скопски ресторан ги „уловивме“ познатата лото девојка Марјана Станојковска и поранешниот кошаркар Пеце Наумовски. Очигледо е дека тие повеќе не ја кријат својата врска од јавноста.

Дека врската е повеќе од сериозна говори и фактот дека тие беа во друштво на најблиското семејство на Пеце.

Тие уживаа во специјалитетите од риба и морската храна. Ги уловивме на заминување, погледнете ги фотките…

Фото: Васко Спасоски
Фото: Васко Спасоски
Фото: Васко Спасоски

Прочитај повеќе

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Слободен печат

Анџелина Џоли повторно на работ на анорексија! (ФОТО)

Слободен печат

Славната пејачка Селин Дион се прости од својата мајка со емотивна порака (ВИДЕО)

Слободен печат

Инцидент при фрлањето на Светиот крст во Штип (ВИДЕО)

Михаило Донев

Најголемите диктатори, освојувале земји во кои самите биле странци (2 дел)

Слободен печат

Познатите холивудски актери ги споија своите родители и веќе им договорија состанок!

Слободен печат

Остави Коментар

2 × three =

Прочитај повеќе

„Ти не носиш долна облека?“ Водителката сакаше да ја збуни гостинката со прашањето, но не успеа

Слободен печат

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат

Ева Мендез е една од најпосакуваните жени, а сепак се срами од оваа своја „мана“ (ФОТО)

Слободен печат

Зоро, Попај и Шерлок Холмс биле вистински личности!

Слободен печат

Пишувањето ме спасува, а Јанчев радува и ветува

Ненад Јовановиќ

Спас за сувата кожа – Маска од мандарини

Слободен печат