Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Денес во еден познат скопски ресторан ги „уловивме“ познатата лото девојка Марјана Станојковска и поранешниот кошаркар Пеце Наумовски. Очигледо е дека тие повеќе не ја кријат својата врска од јавноста.

Дека врската е повеќе од сериозна говори и фактот дека тие беа во друштво на најблиското семејство на Пеце.

Тие уживаа во специјалитетите од риба и морската храна. Ги уловивме на заминување, погледнете ги фотките…

Фото: Васко Спасоски
Фото: Васко Спасоски
Фото: Васко Спасоски
Прочитајте и...  МОН и Комисијата за заразни болести без одлука за наставен модел, како ќе изгледа новата учебна година во другите земји?

Прочитај повеќе

Протестен марш во Минск: Полицијата ги спушти штитовите во знак на солидарност со демонстрантите (ВИДЕО)

Слободен печат

МОН и Комисијата за заразни болести без одлука за наставен модел, како ќе изгледа новата учебна година во другите земји?

Михаило Донев

ЕУ постигна договор: Купува 300 милиони дози вакцина од Велика Британија

Слободен печат

Адвокат од Велес ќе бара 7 милиони евра оштета од полицијата: Ми удрија шлаканица, ми ја пцуеа сестрата

Мирослава Бурнс

Нов Зеланд повторно подготвува остри мерки: После три месеци затишје, коронавирусот повторно се шири

Слободен печат

Нехумани услови и малтретирање: Белоруските власти ги ослободуваат притворените демонстранти (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Хрватите изненадени од бројот на новозаболени: Се случи „бум“ во ноќните клубови

Слободен печат

За кафеани протокол има, за училишта нема

Срѓан Ивановиќ

„Не се дружиме многу“: Единственото место во Црна Гора каде нема коронавирус

Слободен печат

Тензично во Минск: Полицијата ги затвори приодите кон Плоштадот на независноста, илјадници демонстранти се на улиците (ВИДЕО)

Слободен печат

Хрватска меѓу водечките извозници на коронавирусот во Германија, Македонија на 10. место

Слободен печат

Тито Петковски: ДУИ сака да го делегимитира Заев