Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Иако само три години го делат од осмата деценија, тој се уште изгледа одлично…

Милион жени ширум светот со нетрпение ги дочекаа новите фотографии на омилениот таен агент Пирс Броснан снимени на Хаваите, а причината за тоа е многу едноставна – на омилената песочна плажа се појавува токму тој завиткан со пешкир околу половината.

Иако само три години го делат од осмата деценија, мора да признаеме тој изгледа фантастично за своите години.

Фото: Профимедиа

Откако синовите им пораснаа, легендарниот холивудски актер и неговата сопруга Кели Шај Смит се повеќе време поминуваат на сончевите Хаваи, каде поседуваат куќа, а тоа совршено добро им прилега на папараците кои ја знаат неговата куќа и со нетрпение очекуваат тој да се појави на плажата со цел да го фотографираат.

Прочитајте и...  Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Дали и вие сте дел од дамите кои се уште не можат да му одолеат?

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат