Папараците го фотографираа задникот на девојката на Кристијано Роналдо од сите агли! (ФОТО)

Кристијано Роналдо го искористи убавото време на почетокот од летото да крстари по италијанската обала.

По победата над Лече со 4:0 во која даде гол од пенал, најдобриот играч на Јувентус зема мал одмор со својата поубава половина и неговите пријатели.

Тие крстареа на приватната јахта на Роналдо, а папараците ги „снимиле“ во близина на Портофино, едно од најубавите места во Италија, недалеку од Џенова.

Папараците особено ја „пикирале“ Георгина Родригез, која во танга-бикини била посебно атрактивна за фотографирање.

Погледнете ги фотките, ТУКА.

Прочитајте и...  Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат

Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова идеја за ова попладне: Кремаста и лесна пилешка салата – Нема да можете да престанете да ја јадете! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Стефан од „Некст тајм“ за ова лето ќе ви препорача: На гравче во Жван, на пливање во Љубаништe! (ФОТО)

Васко Спасоски