Tag : Георгина родригез

Магазин Магазин слајдер Сцена

Георгина Родригез објави досега невидена фотографија од породилното одделение

Слободен Печат
Георгина Родригез и Кристијано Роналдо на социјалната мрежа Инстаграм споделија прекрасни фотографии со кои го одбележаа третиот роденден на нивната ќерка. Георгина Родригез (26) и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Георгина Родригез својата фитнес пасија ја претвора во бизнис

Слободен Печат
Георгина Родригез (26) деновиве со своите обожаватели сподели фотографии на кои го покажа своето „фит“ тело позирајќи во спортска облека на јахта. Таа обожава фитнес...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Георгина Родригез повторно ги распамети фановите: Реагираше и Роналдо

Слободен Печат
Георгина Родригез доби повеќе од 1,8 милиони лајкови за нејзината последна објава на Инстаграм, а нејзиниот партнер Кристијано Роналдо исто така остави емотиконот – срце,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

По веста дека Роналдо има коронавирус, се огласи и Георгина Родригез

Слободен печат
Георгина Родригез, 26-годишната девојка на Кристијано Роналдо се огласи на социјалните мрежи по ненадејната вест дека фудбалерот е заразен со коронавирус. На Инстаграм објави фотографија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Георгина на Кристијано објави жешка фотографија, но сите гледаат во нејзиното нереално стaпало! (ФОТО)

Васко Спасоски
Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26) се пофали со секси фотографија од снимање, а највеќе коментирано беше нејзиното огромно стапало. Георгина позирала во минијатурно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Девојката на популарниот фудбалер Кристијано Роналдо ги „полуде“ своите 19,8 милиони следбеници на Инстаграм со фотографија, во која на преден план се нејзините бујни гради....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кристијано Роналдо однапред, Георгина Родригез одзади: Погледнете какви фотки објави популарниот пар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарниот фудбалер Кристијано Роналдо со свршеницата Георгина Родригез и своите четири деца ужива на јахтата далеку од очите на љубопитните папараци. Откако Јувентус ја обезбеди...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Љубовна приказна која ќе ве воодушеви: Кристијано ја запознал Георгина како продавчка, а останатото е историја… (ФОТО)

Васко Спасоски
На младата асистентка за продажба во продавница на брендот „Гучи“, Георгина Родригез дефинитивно ѝ падна секирата во мед, што би се рекло, кога на една...
Некатегоризирано

Секој маж би сакал вака: Погледнете како го служи Герогина својот Кристијано! (ФОТО)

Васко Спасоски
Георгина Родригез на својот инстаграм-профил објави фотографија која за 1 час заработи милион лајкови. Имено, на фотографијата ги гледаме сексапилната свршеница и Кристијано Роналдо на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Георгина Родригез конечно го покажа вереничкиот прстен кој го доби од Кристијано Роналдо! (ФОТО)

Слободен Печат
Вереничката на еден од најдобрите фудбалери на светот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, на друштвените мрежи се пофали со огромен дијамантски прстен. Ова скапоцено парче накит...