Tag : портофино

Магазин Магазин слајдер Сцена

Папараците го фотографираа задникот на девојката на Кристијано Роналдо од сите агли! (ФОТО)

Васко Спасоски
Кристијано Роналдо го искористи убавото време на почетокот од летото да крстари по италијанската обала. По победата над Лече со 4:0 во која даде гол...
Магазин Семејство

Репортажа: Портофино, најлуксузното гратче во Италија

Јасмина Кантарџиева Димков
Италијанскиот новинар Индро Монтанели еднаш напиша „Портофино е всушност единствен спасен агол на ривиерата“. И навистина е така. Во ова мало гратче секоја фасада од...