Откако беше критикуван зошто ги „удира жените по задникот“, Џанлука „реши да се поправи“ (ВИДЕО)

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм.

Милионерот секојдневно се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои фантастично игра со некоја атрактивна дама,

Тој не крие дека позади себе нема ниту еден ден работен стаж, поседува недвижнини насекаде низ светот, а комплетната листа на неговите имоти сигурно не им е позната на сите.

Откако за претходно објавеното видео беше искритикуван дека кон жените се однесувал со непочитување, тој реши овој пат тој да биде оној кој ќе биде удиран по задникот.

Тој тогаш на своите следбеници им напиша „Опуштете се, научете да се шегувате“, но сепак критиките продолжија, па затоа овој пат подготви видео во кое на Џанлука сега девојките му го прават истото тоа што на претходното видео тој им го правел нив – добро го исплескале по задникот.

Прочитајте и...  Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Тој обожава да танцува, а и прекрасно танцува, дури и во високи потпетици.

 

Прочитај повеќе

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Утрово во Белград почина Ѓорѓи Желчески од дуетот Селимова – Желчески!

Слободен печат

Погледнете ја првата фотографија што Карлеуша ја сподели кога се приклучи на Инстаграм!

Слободен печат

Мина Костиќ за првата средба со Брена: Ме праша од каде сум и ми кажа да ѝ донесам 40.000 марки!

Слободен печат

Меланија Трамп ги изненади сите со невообичаениот моден избор! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

дванаесет + 12 =

Прочитај повеќе

Ава Карабатиќ го објасни своето чудно однесување: 63% од луѓето кои се јавија на ескорт-огласот, се женети луѓе!

Слободен печат

Се продава „Викторија Сикрет“

Слободен печат

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

Слободен печат

Одржувањето лична хигиена низ вековите: Старите Грци се туширале со црева, на римските аристократи робовите им ги миеле забите

Слободен печат

Канје повторно ја стави Ким Кардашијан во непријатна ситуација (ВИДЕО)

Слободен печат

Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ „удри“ по Беквалац: Само Наташа може да биде на колена!

Слободен печат