Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО)

Џанлука објави видео од јахта - повторно игра, тука се и атрактивните девојки, но еден момент е спорен, погодете кој!

Сигурно го знаете Џанлука Ваки, ја знаете неговата страст кон танцот, но и кон удирањето на женските задници, нели?

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки секојдневно ги воодушевува следбениците на Инстаграм. Милионерот кој се забавува на ди-џеј настапите и ужива во објавувањето на снимки на кои фантастично игра со некоја атрактивна дама, овој пат ја „промаши темата“ и налути многумина.

Причина? Не се однесуваше со почит кон девојките со кои играше!

Џанлука објави видео од јахта – повторно игра, тука се и атрактивните девојки, но еден момент е спорен, погодете кој:

Во коментарите многумина го навредија дека не ги почитува припадничките на понежниот пол, но тој само кратко одговори: „Опуштете се, научете да се шегувате“!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close