ОСВЕЖЕТЕ ГО СВОЈОТ ИЗГЛЕД: Овие фризури се апсолутен хит (ФОТО)

Новото годишно време донесува и нови промени. За почеток, својата желба за нешто поинакво, задоволете ја со нова фризура и освежете го својот изглед.

Ние ви откриваме кои фризури се апсолутен хит…

Залижано репче

Шишки

Патец на средина

Залижана пунџа

View this post on Instagram

Tonight🥂

A post shared by Nur Bilen Yavuzer (@nurbilenyavuzer) on

 

Прочитајте и...  Внуката на принцезата Дајана се сврши за 30 години повозрасен маж, кој од нејзиниот татко е постар за пет години! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Од танцот на пејачката Едита нема да ви биде добро: Таа го спушти телефонот подолу и … (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Заразен хит кој ќе го слушате повеќепати: Теа Трајковска ја објави „Сенки“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дали Бредли Купер и Џенифер Гарнер се само пријатели или на повидок е нова холивудска романса?

Слободен печат

„Валканиот танц“ ќе добие уште едно продолжение: Да се потсетиме на некои интересни факти и сцени за филмот

Слободен печат

Елен Деџенерис обвинета дека пред да стане позната малтретирала 11-годишно дете, го навредувала и го понижувала

Слободен печат

Подобро од купечкото: Песто од ореви и босилек

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Казнета француската уметница што се соблече гола пред светилиштето во Лурд (18+ ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Менка Трајковска, боксерка: Му попуштам на противникот за да не изеде ќотек

Јасмина Кантарџиева Димков

Хељда – магично зрно кое ги регулира варењето, тежината, холестеролот и шеќерот во крвта

СП.

Камерон Дијаз откри зошто се откажа од глумата: Сега има поинтересна занимација (ФОТО)

Слободен печат

Весна Радусиновиќ ќе ѝ посвети роман на Исидора Бјелица: „Верувам дека и оттаму ќе ми се јави, ќе најде начин како…“

Слободен печат

Продуцентот на Бијонсе и Лил Вејн уапсен за 15 сексуални напади (ВИДЕО)

Слободен печат