• фризури

ВИДЕО | Три совршени летни бохо фризури кои ќе направат да изгледате одлично: Неодоливи, а така лесно се прават!

Летото се ближи, а покрај добриот стајлинг, потребна ви е и тренди фризура… Бохо стилот е апсолутниот тренд за облекување оваа година, а тоа е случај и кога станува збор за стилизирањето на косата. Бохо фризурите се лесни, лежерни, женствени и многу романтични, а покрај тоа, тие лесно се прават со малку добри идеи и …

ВИДЕО | Три совршени летни бохо фризури кои ќе направат да изгледате одлично: Неодоливи, а така лесно се прават! Read More »