Никогаш не излегуваат од мода: Како да ги комбинирате белите панталони (ФОТО)

Класичните панталони и фармерките се несомнено едни од најпопуларните модни парчиња кои со задоволство ги носиме во текот на целата година, а во текот на оваа пролет најголем хит се оние во белата боја. Се носат во сите прилики, од спортски до модерни комбинации.

Еве неколку предлози како да носите бели фармерки во различни прилики:

1. Спортско издание

2. За вечерно излегување

3. За на кафе

4. За љубовен состанок

5. Деловна комбинација

View this post on Instagram

Zaglądacie do zakładki Special Prices w Zarze. Co jakis czas pojawiają sie tam nowe produkty w obniżonych cenach. Ja skusiłam się na sweter widoczny na zdjęciu i białą sukienkę, którą już jakiś czas temu dodałam do "ulubionych" , ale cena jakoś mnie nie przekonywała😉 ________________________________________ • Sweter – @zara ref.2142/137 • Spodnie – Zara, stara kolekcja • Buty – Mango (obecnie do kupienia w Mango Outlet) ref.43075804 ________________________________________ #homewear #whitelook #zarasweater #whitepants #lookoftheday #outfitinspo #springvibes #sweaterstyle #sweaterweather #zarashopping #zarapoland #ootdinspo #whowhatwearing #simpleoutfit #todayslook #totallook #warmandcozy #dailylook #minimalism #springstyle #fashioninspo #matkapolka #mystyle #stylowepolki #modnamama #mirrorselfie #mirrorcheck #ootdgoals #ootddaily

A post shared by Sylwia (@lunas_place) on

Прочитајте и...  Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат