Неочекуваниот тренд на ова лето: Било какво модно парче со овој дезен е вистински хит! (ФОТО)

Никој не го очекуваше враќањето на овој моден детаљ, но изгледа дека тој станува се поактуелен.

Не се сите многу полудени по животинскиот принт, но добро е понекогаш да се излезе од комфорт зоната и да се пробаат нови работи. Доколку планирате да го освежите гардероберот изберете парчиња со дискретни детали од зебра принт.

инстаграм

Токму овој дезен станува моден хит на летната сезона. Поради црно-белата комбинација лесно се вклопува во скоро сите стилови, не е премногу нападен како леопардскиот или змијскиот, а сигурно ќе го направи секој стајлинг интересен.

инстаграм

Тој не мора да биде во центарот на вниманието, доволно е да е чанта или сандали во овој принт за да се „зачини“ изгледот.

Прочитајте и...  Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)
инстаграм

Но, не е забрането ниту претерување. Доколку саката моќни дезени, слободно облечете фустан во овој интересен принт и нема да згрешите.

инстаграм

Пораката на дизајнерите е: Се е дозволено додека во тоа се чувствуваме убаво.

Прочитај повеќе

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат

Жешко лето: Гласајте за најсекси бикини на македонската естрада! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нова идеја за ова попладне: Кремаста и лесна пилешка салата – Нема да можете да престанете да ја јадете! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Стефан од „Некст тајм“ за ова лето ќе ви препорача: На гравче во Жван, на пливање во Љубаништe! (ФОТО)

Васко Спасоски

Обидете се да ослабете со „Војничка диета“

Слободен печат