Наши миленици: Боно, кученце како плишано меченце

Боно е мешавина со мал раст, има 2 години и 8 месеци. Хиперактивен е, „сто на час“. Во маалото е познат како швалериште, па оттука му е прекарот „Боно бегалецот“.

Ама, ај убаво погледнете го! На што ви личи? Нам, на преслатко плишано мече.

Прочитајте и...  Подготвени дочекајте ја зимата - Шипката важи за ризница на витамин Ц

Прочитај повеќе

Музиката ме спаси од дрога и проституција: Јас сум таа која требаше да биде на погрешно место во погрешно време

Слободен Печат

Прво виртуелно доделување на наградите „Еми“: Младата Зендаја изненадување на вечерта!

Слободен Печат

Имате проблем со мравки, муви, комарци, лебарки? Ова се најдобрите органски инсектицити за вашиот дом!

Слободен Печат

Легендарната Софија Лорен наполни 86 години: Феноменална и во деветтата деценија од животот (ФОТО)

Слободен печат

Дали очилата го намалуваат ризикот за ковид-19? Луѓето кои носат очила имаат 5 пати помалку шанси да се заразат со коронавирус од луѓето кои не носат!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 21 септември: Во наредниот период ќе бидете пред голема дилема

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Еди Марфи ја доби првата ЕМИ награда во кариерата: Актерот се враќа на сцената! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Жените открија 13 работи за сексот кои би сакале мажите да ги знаат!

Слободен Печат

Во октомври ќе се случи редок феномен: Ова се нема случено уште од Втората светска војна!

Слободен Печат

Славниот готвач Гордон Ремзи откри нов трик: Многумина ја прават оваа работа погрешно во кујната! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Беше љубовница на Кристијано Роналдо, а сега е сопственичка на фудбалски клуб: Поранешната плејбој-зајачица ги почасти фановите! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Рут Гинсбург, икона на феминизмот и хероина на поп културата

Слободен печат