Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Српскиот актер Андрија Милошевиќ кој често на својот Инстаграм профил објавува комични фотографии и видеа, овој пат изненади со едно интервју со три свињи.

Актерот очигледно времето го поминува на село, каде пронашол начин како да се забавува, а сепак тоа да го сподели со следбениците на Инстаграм.

Во видеото Андрија им се обраќа на свињите како на луѓе и им поставува по неколку прашања, додека пак свињите грофтаат во неговиот микрофон.

На следбениците на Андија оваа досетка многу им се допадна, а еден од нив коментираше:

„Едно од најпаметните интервјуа кои сум ги чул во 2020 година во Србија. Убаво беше да се слуша“.

Насмејте се и вие…

View this post on Instagram

Intervju 😂😂😂 #pig #piggy #postenokrme #cicaprasica

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Прочитајте и...  Стојанов: Треба да се почитуваат мерките за да не се оптерети премногу здравствениот систем

Поврзани вести

Бритни бара 100 чизбургери, Том Круз 50 танги, а Менсон ќелава проститутка: Лудите барања на холивудските ѕвезди!

Слободен печат

Што треба да јадете по вежбање: Храна за обновување на мускулите

Слободен Печат

Како Старите Грци се справувале со депресијата и со анксиозноста

Слободен печат

Научниците открија колку долго коронавирусот се задржува на кожата

Слободен печат

Дневен хороскоп за 24 октомври 2020: На Јарецот нема да му недостига страст, а Бикот конечно ќе мрдне од мртвата точка

Слободен Печат

ВИЦ НА ДЕНОТ: Мерки

Слободен печат

Остави Коментар