15.8 C
Скопје

Tag : андрија

Магазин Магазин слајдер Сцена

Андрија и Александра јавно покажаа колку се сакаат: Познатиот актерски пар ја сподели најемотивната објава досега!

Слободен печат
Српскиот актер Андрија Милошевиќ веќе подолго време е во среќна врска со актерката Александра Томиќ и тие редовно ги радуваат следбениците на социјалните мрежи, споделувајќи...
Забава Магазин Магазин слајдер

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат
Српскиот актер Андрија Милошевиќ кој често на својот Инстаграм профил објавува комични фотографии и видеа, овој пат изненади со едно интервју со три свињи. Актерот...
Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

Нов виц на Андрија Милошевиќ: Ќе заборавите на коронавирусот и на сè (ВИДЕО)

Слободен печат
Сите знаеме колку српскиот актер Андрија Милошевиќ сака да раскажува вицови, па по тој повод тој овој пат се огласи и на својот Инстаграм профил....