Најглупавите крадци во светот: Се обидоа да украдат ТВ, но се тргна наопаку (ВИДЕО)

Снимката на која се гледа како три Бразилци се обидуваат да го украдат телевизорот од еден локал, стана хит на интернет.

Најпрвин во локалот влета еден од нив, кој имаше проблем да го откачи телевизорот од ѕид, кој всушност беше главниот улов на овие смотани крадци.

Потоа му се придружија уште двајца уште понеспретни, кои пак имаа проблеми при самиот влез во локалот.

Успеаа сами да се повредат повеќе пати, но да не прераскажуваме, погледнете сами…

Прочитајте и...  Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! - 5 ДЕЛ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Прочитај повеќе

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Изработуваме накит со Александра Иванова (ВИДЕО + ФОТОГАЛЕРИЈА)

Јасмина Кантарџиева Димков

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! – 6 ДЕЛ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Тони Цетински коси трева, а сопругата го снима: Нивната куќа со базен и многу зеленило одзема здив! (ФОТО)

Васко Спасоски

Вистински специјалитет за вашата вечера: Рецепт кој сигурно ќе го направите уште многу пати!

Слободен печат

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! – 5 ДЕЛ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована открива што ќе прави со 100 евра кои ќе ги добие од државата!

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Музика низ “Слика” – Нов звук во етерот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ТАТКО ЦАР: Во карантин им приготвил на децата вечера како во најскапиот ресторан (ВИДЕО)

Слободен печат

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! – 4 ДЕЛ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Се огласи сопругот на Анета од „Молика“, осуден на казна затвор: Битката продолжува, нема да ме скршите!

Васко Спасоски

Оваа слика крие 27 филмови: Можете ли да ги наброите сите?

Слободен печат

Акција на Слободен печат: И нашите деца се медиумски ѕвезди на Денот на шегата! – 3 ДЕЛ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Слободен печат