Најглупавите крадци во светот: Се обидоа да украдат ТВ, но се тргна наопаку (ВИДЕО)

Снимката на која се гледа како три Бразилци се обидуваат да го украдат телевизорот од еден локал, стана хит на интернет.

Најпрвин во локалот влета еден од нив, кој имаше проблем да го откачи телевизорот од ѕид, кој всушност беше главниот улов на овие смотани крадци.

Потоа му се придружија уште двајца уште понеспретни, кои пак имаа проблеми при самиот влез во локалот.

Успеаа сами да се повредат повеќе пати, но да не прераскажуваме, погледнете сами…

Прочитајте и...  Одбила да пее за дочекот на 2021: Неда Украден не сака да пее тајно!

Поврзани вести

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Слободен Печат

Одбила да пее за дочекот на 2021: Неда Украден не сака да пее тајно!

Слободен печат

ФОТО | Ја шокирала јавноста, а папата фрлил анатема на неа: Вака изгледала првата Мис на светот!

Ирена Трајкова

„The Weeknd“ остана без номинација за Греми наградите: „Корумпирани сте!“

Слободен Печат

Разговор со акушер Марјан Шилев: Поради ковид-19 се бореа за здив по породувањето, а сега се здрави мајки

Кристина Апостолова

ФОТО: Манекенката Бојана Нушкова повторно сингл! Раскина со Стефан Спирковски!

Слободен печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanianBulgarian