Tag : украдат

Забава Магазин

Најглупавите крадци во светот: Се обидоа да украдат ТВ, но се тргна наопаку (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимката на која се гледа како три Бразилци се обидуваат да го украдат телевизорот од еден локал, стана хит на интернет. Најпрвин во локалот влета...