Младоженец ТОЛКУ СЕ НАПИЛ на сопствената свадба што сватовите МОРАЛЕ ДА ЈА СНИМАТ ОВАА СЦЕНА: Тештата седнала покрај него и ЦИРКУСОТ ЗАПОЧНАЛ (ВИДЕО)

Еден младоженец толку се напил на својата венчавка, што напомош морала да пријде и тештата, а луѓето плачат од смеа поради оваа сцена.

Се верува дека господинот е од Шкотска, а на видеото се гледа како тештата одлучува да седне до пијаниот зет и да му помогне да јаде, иако на лицето ѝ се гледа дека воошто не е воодушевена од однесувањето на новиот зет.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=665603500609669

Сцената ја снимил некој од сватовите, а набрзо по нејзиното објавување таа станала вирална.

„Каква прекрасна тешта, прилично добро го поднесува тоа”, бил само еден од коментарите под видеото.

принтскрин

„Извинете, но ова е одлично. Таа го сака својот зет и само сака да му помогне”, „Еј луѓе, што го критикувате човекот. Тоа е негов ден и ден на невестата, можат да прават што сакаат”, гласеле другите коментари, но има и такви кои се прашуваат која е воопшто поентата на венчавката и забавата кога главниот актер (младоженецот) утредента нема да се сеќава на ништо.

Прочитајте и...  ВЕЧНА ИНСПИРАЦИЈА: Најубавите цитати од Лујза Хеј, кога ќе му кажете „да“ на животот, и животот ќе ви каже „да“

„Браво, каков фраер. Ова е добра гаранција за еден долг и среќен брак”, гласел уште еден коментар за пијаниот зет.

Прочитај повеќе

Цеца Ражнатовиќ ѝ упати нежни зборови на својата снаа и се заблагодари: Прекрасно мое девојче! (ФОТО)

Слободен Печат

Шпанска пита со спанаќ

Слободен печат

Брзо и лесно отстранете ги непријатните мириси од фрижидерот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 7 јуни: Ќе ви биде тешко да го убедите партнерот во нешто, но не се откажувајте

Слободен печат

Готвачот на Наоми Кембел ја откри тајната на „Итал“ исхраната!

Васко Спасоски

Саша Ковачевиќ има афера: Погледнете ја девојката и сè ќе биде јасно! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Албанска телевизија ја зголеми гледаноста на 300 отсто: Презентерките без градник во етер! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Никогаш видени снимки: Погледнете како реагира Новак Ѓоковиќ кога на четири години го добил првиот рекет (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Нивес се пофали со фризурата, но сите гледаа малку подолу: „И да си келава, ќе ми беше сеедно!“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Мајли Сајрус ги покажа стомачните мускули, но упати силна порака против расизмот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Боли глава од оваа сума: Погледнете за колку пари Кристијан Голубовиќ влегува во „Задруга“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Владо Георгиев наполни 44 години, а има само една желба која не се однесува на него! (ФОТО)

Васко Спасоски