Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО)

Режисерката на „Медена земја“, Тамара Котевска за фотографијата каде се гледа како стои до филмската ѕвезда Леонардо ди Каприо изјави дека тој стои до неа, а не обратно.

„Да појасниме… Не стоев јас до него. Тој стои до мене. (јас имам 2 номинации оваа година)“, напиша режисерката на Фејсбук.

Just to make clear… I wasn’t standing next to him. He was standing next to me. (I have 2 nominations this year 😉 ) @ The Dolby Theater 6801 Hollywood Boulevard Hollywood, CA 90028

Publiée par Tamara Kotevska sur Lundi 27 janvier 2020

Филмската екипа на „Медена земја“ на Фејсбук споделија фотографии на кои се гледаат застанати до најголемите актери, режисери и филмски работници како Леонардо ди Каприо, Бред Пит, Ал Пачино, Квентин Тарантино, Роберт де Ниро итн.

Прочитајте и...  Бесими: Со концептот СМАРТ финансии подобра реализација на капиталните инвестиции

Прочитај повеќе

Белите мантили на удар – и буквално: Сè почести физички напади врз здравствените работници

Слободен печат

Дали е Брисел новото европско жариште?

Слободен печат

Азербејџан прогласи воена состојба: Ерменија размислува да ја признае независноста на Нагорно-Карабах

Слободен печат

Белоруската полиција со солзавец и шок бомби против „непослушните демонстранти“

Слободен печат

Судирите меѓу Ерменија и Азербејџан: Зошто започнаа и како светот гледа на нив? (ВИДЕО)

Слободен печат

Именувањата на директорите ќе почнат најдоцна до 15 октомври

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Макрон: Лукашенко мора да си оди

Слободен печат

Заев: Фирмите што имаат загуба нема да треба да исплатат К-15 на вработените

Слободен печат

Париз ги повика Ереван и Баку на прекин на непријателствата

Слободен печат

Во Индија околу шест милиони инфицирани од коронавирус

Слободен печат

Мицкоски: Мафијата ќе стане побогата, а народот посиромашен (ВИДЕО)

Слободен печат

Уште 148 новозаболени од коронавирус, тројца починати

Слободен печат