Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО) - Слободен печат

Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО)

Режисерката на „Медена земја“, Тамара Котевска за фотографијата каде се гледа како стои до филмската ѕвезда Леонардо ди Каприо изјави дека тој стои до неа, а не обратно.

„Да појасниме… Не стоев јас до него. Тој стои до мене. (јас имам 2 номинации оваа година)“, напиша режисерката на Фејсбук.

Just to make clear… I wasn’t standing next to him. He was standing next to me. (I have 2 nominations this year 😉 ) @ The Dolby Theater 6801 Hollywood Boulevard Hollywood, CA 90028

Publiée par Tamara Kotevska sur Lundi 27 janvier 2020

Филмската екипа на „Медена земја“ на Фејсбук споделија фотографии на кои се гледаат застанати до најголемите актери, режисери и филмски работници како Леонардо ди Каприо, Бред Пит, Ал Пачино, Квентин Тарантино, Роберт де Ниро итн.

Прочитајте и...  Десет клиники во Москва добиле анонимни дојави за бомби

Прочитај повеќе

Спасовски: Нашите пријатели во Брисел ги делат со нас очекувањата за официјализирање на членството во НАТО

Слободен печат

Издадени осум сериозни предупредувања за поплави во Британија

Слободен печат

Милановиќ при заклетвата ја парафразирал култната белградска група ЕКВ

Слободен печат

Пешева од „Анима Мудни“: Стапката на усмртување на кучиња ќе биде висока (ВИДЕО)

Европската комисија го предупреди Зукерберг да ги регулира содржините во кои има омраза

Слободен печат

Втора пратка медицинска помош од Германија за Кина

Слободен печат

Остави Коментар

1 + седумнаесет =

Прочитај повеќе

Ќе се збогати ли политичката понуда во Македонија?

Слободен печат

Петровска го повика Чулев на ТВ дуел, вели постапката за чизмите ја водел Ѓоко Поповски

Слободен печат

Активисти кои шпионирале за САД осудени на затворски казни во Иран

Слободен печат

Долгите бради и шамиите се причина преку еден милион Ујгури да се апсат во Кина

Слободен печат

Златото достигна историски највисока вредност во однос на еврото

Слободен печат

Србија со електрични и хибридни автобуси и автомобили ќе го намалува загадувањето

МИА Агенција