Ќерката на легендарниот фудбалер, секс-бомбата Бјанка го препоти тренерот во паркот! (ФОТО)

Секс-бомбата Бјанка Гаскоњ (33), ќерка на легендарниот фудбалер Пол Гаскоњ ,инаку модел и ријалити ѕвезда, повторно ги остави мажите со отворени усти поради своите бујни облини.

Згодната Бјанка на ја држи место, па за време на изолацијата поради пандемијата од коронавирусот, постојано оди на трчање во провокативни стајлинзи, а сега е сликана во блискиот парк како вежба со тренерот Крис Бојсон.

Инаку, Бјанка исто така е модел и телевизиска водителка, а ја нарекуваат британската Ким Кардашијан, со оглед на тоа дека во јавноста стана позната поради реалното шоу, провокативните стајлинзи и бујните облини.

Во светот на шоубизнисот е од 2006 година. Почетокот на нејзината кариера ги обележаа насловните страници на магазините „Maxim“ и „FHM“.

Прочитајте и...  Виц на денот – Одмор од работа

Исто така учествуваше и во реалните шоуа како што се: „Love Island“, „Celebrity Coach Trip“ и „Celebrity Big Brother“ во 2019 година.

Погледнете ги најновите фотки додека таа вежба:

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

 

Прочитај повеќе

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат

Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 11.07.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Слободен Печат

Виц на денот – Одмор од работа

Слободен печат