Ја ограби жената, а потоа направи нешто неочекувано! (ВИДЕО) - Слободен печат

Ја ограби жената, а потоа направи нешто неочекувано! (ВИДЕО)

Еден необичен кинески крадец привлече многу внимание на интернет кога на жената што ѝ ги украде парите, одеднаш ѝ ги врати.

Тој ѝ пристапил на жената од зад грб кога се приближила кон банкоматот и ги земал парите кои таа ги подигнала.

Бидејќи во тој страв му дала мала сума, крадецот не бил задоволен и сакал повеќе. Тој ѝ се заканил со нож и рекол да подигне уште пари. Кога ја отворила сметката, крадецот почнал да се смее, на сметката останале само нули.

Му паднало жал, па ѝ ги вратил украдените пари на жената.

Камерата снимила како се смеел додека бегал од местото на грабежот. Сепак, не се смеел долго, бидејќи бил уапсен и одведен во полициска станица.

Прочитај повеќе

Рецепт за палачинки без брашно

Слободен печат

Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Најнов изум на технолошкиот гигант: „Невидливата“ тастатура на Самсунг

Слободен печат

Разговор со Јана Коцевска: Вистинските хероини се непретенциозни и „невидливи“

Јасмина Кантарџиева Димков

Пред 30-та ова мора да го научите за ЉУБОВТА!

Јасмина Кантарџиева Димков

5 докажани начини за успешно интервју за работа

Слободен печат

Остави Коментар

eighteen − 16 =

Прочитај повеќе

Наши миленици: Маца Лукас, вистински позер!

Слободен печат

Здрава вода што се подготвува дома (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Хороскопските знаци и чевлите

Слободен печат

Прва жена фаворит за Оскар за филмска музика – Хилдур Гуднадотир

Слободен печат

Детоксикација на организмот после празниците

Слободен печат

Почина Тери Џонс, актерот од познатата група „Монти Пајтон“

Слободен печат