Ја ограби жената, а потоа направи нешто неочекувано! (ВИДЕО)

Еден необичен кинески крадец привлече многу внимание на интернет кога на жената што ѝ ги украде парите, одеднаш ѝ ги врати.

Тој ѝ пристапил на жената од зад грб кога се приближила кон банкоматот и ги земал парите кои таа ги подигнала.

Бидејќи во тој страв му дала мала сума, крадецот не бил задоволен и сакал повеќе. Тој ѝ се заканил со нож и рекол да подигне уште пари. Кога ја отворила сметката, крадецот почнал да се смее, на сметката останале само нули.

Му паднало жал, па ѝ ги вратил украдените пари на жената.

Камерата снимила како се смеел додека бегал од местото на грабежот. Сепак, не се смеел долго, бидејќи бил уапсен и одведен во полициска станица.

Прочитајте и...  Француските пулмолози стравуваат од појава на нова болест поврзана со ковид-19

Прочитај повеќе

Хороскоп за 6 август: Играјте на сигурно и нема да зажалите

Слободен печат

Виц на денот – Инцидент

Слободен печат

Три хороскопски знаци на кои ќе им се насмее љубовта во месец август!

Слободен Печат

Синот на Дејвид Бекам се соблече и ги покажа стомачните мускули, му порачаа дека е ист како татко му! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерката од хит-серијата „Ривердејл“ ја откриј тајната за совршено тело! (ФОТО)

Слободен Печат

Брутално искрена! Анабела не сака да се слушне со ќерка си: Ќе ја паметам онаа среќна Луна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Потресна исповед на Исидора Бјелица уште пред две години: Доаѓа ден кога знаеш дека останал само уште еден погреб…

Васко Спасоски

Само што оздраве од корона, повторно доби температура и заврши во болница: Пејачката Славица Чуктераш вели дека е силна! (ФОТО)

Васко Спасоски

По долгата и тешка битка со болеста, почина Исидора Бјелица!

Васко Спасоски

Ваква ја немате видено: Марија Шерифовиќ го смени имиџот и му ја „летна“ на одмор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оваа наша пејачка нема конкуренција: Таа е најзгодната „риба“ на естрадата за ова лето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нада Димитријевиќ, девојката која потпетиците ги чува како експонат на диџеј пултот, гостува во Скопје!

Васко Спасоски