Хороскопски знаци кои не се за сериозна врска!

Иако партнерот не треба да се бара според хороскопскиот знак, не е лошо да се знае кои знаци не се за сериозна врска.

Мажите родени во овие 4 хороскопски знаци најчесто не се материјал за сериозна врска.

ОВЕН

Доколку ви е океј да се гледате со некој кога само на него ќе му одговара и бидете онаа која сама ќе ги планира сите заеднички состаноци, и ќе ги прилагодувате според неговиот распоред, тогаш Овенот е прекрасно момче за вас.

БИК

Биковите се однесуваат како да ви прават услуга што своето време го трошат на вас, а често се жалат од својот партнер пред другите, што воопшто не е пријатно.

БЛИЗНАЦИ

Близнаците очекуваат сите околу нив да се трудат, а трудот го наградуваат со минимални знаци на внимание кои треба да се составен дел од секој однос. Мажите во овој знак никогаш нема први да ви кажат дека ве сакаат, а кога вие тоа ќе го кажете, веројатно ќе ви одговорат со – фала!

Прочитајте и...  Дневен хороскоп за 14 јули: Обидете се да останете мирни и трпеливи

РАК

Иако Раковите гласат за чувствителни, најчесто мислат само на своите чувства и немаат време да мислат за тоа што би го сакала другата половина. Тие често се губат во својата посесивност и не можат реално да ја согледаат сликата во својот емотивен однос.

Прочитај повеќе

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат