4 C
Скопје

Харисон Форд: После мене никој не може да биде Индијана Џонс

На популарниот актер Харисон Форд не му се допаѓа идејата улогата на Индијана Џонс после него да ја толкува некој друг, пишува „Screen Rant“.

Во интервјуто за „USA Today“, Форд беше запрашан кого би сакал да го види како Индијана Џонс откако тој ќе заврши со таа улога.

„Никој нема да биде Индијана Џонс, зарем не разбирате? Јас сум Индијана Џонс. Кога мене нема да ме има, ниту него веќе нема да го има“, кажа актерот низ насмевка.

Instagram
Instagram

Да се потсетиме, неодамна е најавен „Индијана Џонс 5“, филмот за кој се претпоставува дека ќе биде последен во оваа франшиза.

Преземено од Еспресо.мк

Прочитајте и...  ФОТО: Сефер Цаноски стана татко по четврти пат

Поврзани вести

По скандалот со канибализам: Елизабет Чемберс, поранешната сопруга на Арми Хамер сака само нормален живот

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Француска кујна – Тарт фламбе

Слободен Печат

Откриени остатоци од најголемото животно кое некогаш одело по Земјата

Слободен печат

ФОТО: Што се случило со лицето на Деми Мур?

Слободен печат

Кулинарски тајни: Како да приготвите меки и сочни шницли?

Слободен печат

До убава и негувана кожа со мудроста од времето на династијата Чосон

Слободен Печат

Остави Коментар