Германските плејбој зајачици ја соблекоа Октоберфест носијата и позираа голи (ФОТО)

инстаграм

Иако владеат предрасудите дека Германките не се баш најубавите жени на светот, нивните фотки во Плејбој го докажуваат спротивното.

Инстаграм профилот на германското издание на најпопуларниот машки магазин на светот овие денови објавува нови и стари фотки од најубавите германски Плејбој зајачици, а едно им е заедничко – на сликите девојките се со минимален фотошоп и минимално силикони.

Прекрасните Германки ги покажаа атрибутите во носиите за Октоберфест, но и целосно голи.

Затоа, доколку не го следите германското издание на Плејбој на Инстаграм, редно време е да го направите тоа.

Видео на денот