7 C
Скопје

Германските плејбој зајачици ја соблекоа Октоберфест носијата и позираа голи (ФОТО)

Иако владеат предрасудите дека Германките не се баш најубавите жени на светот, нивните фотки во Плејбој го докажуваат спротивното.

Инстаграм профилот на германското издание на најпопуларниот машки магазин на светот овие денови објавува нови и стари фотки од најубавите германски Плејбој зајачици, а едно им е заедничко – на сликите девојките се со минимален фотошоп и минимално силикони.

Прекрасните Германки ги покажаа атрибутите во носиите за Октоберфест, но и целосно голи.

Затоа, доколку не го следите германското издание на Плејбој на Инстаграм, редно време е да го направите тоа.

Прочитајте и...  Објавени се симптомите кои можат да се јават по примање на руската вакцина „Спутник V"

Поврзани вести

Доколку од заразите не ви е преку глава, пристигнува нова серија за Бубонската чума

Слободен печат

ФОТО: Доктор откри трик кој спречува стаклата на очилата да ви се замаглуваат додека носите маска

Слободен печат

ФОТО| Топ 5 комбинации од Александра Шијакоска кои мора да ги имате во вашиот плакар!

Васко Спасовски

Купиле куќа од ерата на Прохибицијата: Во ѕидовите пронашле 66 скриени шишиња виски

Слободен Печат

Се роди бебе од 27 години стар ембрион: Две години е помладо од мајката!

Слободен печат

ФОТО| Се појави, па исчезна: Ново домашно видео од бремената Северина и поранешниот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар