• атрибутите

Германските плејбој зајачици ја соблекоа Октоберфест носијата и позираа голи (ФОТО)

Иако владеат предрасудите дека Германките не се баш најубавите жени на светот, нивните фотки во Плејбој го докажуваат спротивното. Инстаграм профилот на германското издание на најпопуларниот машки магазин на светот овие денови објавува нови и стари фотки од најубавите германски Плејбој зајачици, а едно им е заедничко – на сликите девојките се со минимален фотошоп …

Германските плејбој зајачици ја соблекоа Октоберфест носијата и позираа голи (ФОТО) Read More »