Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Принтскрин

Кога станува збор за српската пејачка Дара Бубамара ништо не не изненадува.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од мрежаст фустан под кој „заборавила“ да стави градник.

„Живеам за сега и не се грижам многу“, напишала таа покрај провокативните фотографии.

View this post on Instagram

☀️?❤️?. Dress. @aston_atelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Видео на денот