20.8 C
Скопје

ФОТО: Шерон Стоун воодушевува во едноделен костим за капење

Холивудската ѕвезда која важи за една од најубавите жени во филмската индустрија – Шерон Стоун ја ужива 63-тата година од својот живот.

Шерон Стоун често споделува фотографии во бикини на кои може да се забележи дека годините се само бројка за неа / Фото: Инстаграм

Стоун неодамна со своите обожаватели ја сподели веста за здравјето на нејзиното милениче со четири нозе, дополнувајќи ја со фотографија на која се наоѓа во прилично предизвикувачка поза.

Имено, неодамна актерката морала да побара помош од ветеринар за нејзиниот француски булдог Џо, но сè поминало добро.

Шерон и нејзиниот француски булдог / Фото: Инстаграм

Џо се врати од ветеринар“, напиша Стоун покрај фотографијата на која лежи покрај базенот покрај нејзиното милениче.

Актерката не го откри здравствениот проблем на своето милениче и која била причината за посета на ветеринар, но на фотографијата откри дел од нејзината волшебна фигура во едноделен костим за капење!

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

 

Поврзани вести

Марго Роби прозборе за бракот и различностите со својот соптуг Том Акерли

Слободен Печат

Ова се петте хороскопски знаци кои се најголеми „авантуристи“ во кревет

Слободен Печат

Иконата на соул музиката Дијана Рос со нов, 25-ти соло албум

Слободен Печат

Поранешни криминалци споделуваат искуство од прва рака: Најлошиот дел од туширањето е…

Слободен Печат

ВИДЕО | Вил Смит се обидува да се врати во форма по карантините: Се обидувам да се сетам како се користеше теретана

Слободен Печат

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

Слободен Печат

Остави Коментар