• шерон стоун

ФОТО | Годините се само бројка: Ова се тајните на најубавите 50 годишни жени во Холивуд

Привлечноста нема датум на траење. Иако некои sвезди се благословени со добри гени, нивниот изглед се должи и на вложен труд. Ова се препораките и тајните на најубавите жени со возраст од 50 години па нагоре. Џенифер Лопез, 52   View this post on Instagram   A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) Пејачката и …

ФОТО | Годините се само бројка: Ова се тајните на најубавите 50 годишни жени во Холивуд Read More »