Tag : шерон стоун

Забава Магазин Магазин слајдер

Шерон Стоун го покажа скриениот талент: Сликата која ја наслика ги воодушеви сите (ФОТО)

Слободен печат
Како и многу луѓе ширум светот, така и Шерон Стоун се наоѓа во изолација со цел да се заштити од коронавирусот. Актерката настојува деновите во...
Забава Магазин

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Слободен печат
Вукица Вучуревиќ медиумите ја нарекоа српската Шерон Стоун… my house Publiée par Vukica Vucurevic sur Mercredi 17 novembre 2010 Една од најатрактините Србинки и ќерка на...
Забава Магазин Некатегоризирано

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Шерон Стоун важи за една од најпознатите светски актерки. Откако се појави на филмското платно во далечната 1980 година, оваа убавица полека но сигурно...
Забава Магазин

Шерон Стоун во комбинација која ретко кој може да ја изнесе! (ФОТО)

Слободен печат
Со својата појава на црвениот тепих, Шерон Стоун, ја оправда титулата на модна икона и јасно им даде до знаење на сите дека нема намера да се...
Магазин Филм и ТВ

Шерон Стоун после 27 години ја повтори култната сцена од „Ниски страсти“ (ВИДЕО)

Слободен Печат
Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината, а таа и беше доделена од страна на GQ магазинот на манифестација во Берлин. Холивудската...
Еспресо Шоу биз

Уште еден скандал го тресе Холивуд! Шерон Стоун тужи пејачка поради јавни навреди! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Шанел Вест Кост која се занимава со рап музика издаде спорна песна во 2018 година, а она што и пречело на Шерон Стоун е...
Еспресо Шоу биз

Што е тоа на рамото? На Шерон Стоун ѝ се потсмеваат поради стајлингот! (ФОТО)

Слободен печат
Истиот момент кога Шерон Стоун зачекори на црвениот килим предизвика големо внимание. Многумина беа збунети поради стајлингот кој го избрала. Во желба да биде иновативна...
Жена Магазин

Шерон Стоун за нејзиниот статус на секс-симбол: Сите ми кажуваа што не е во ред со моето тело

Слободен Печат
Актерката Шерон Стоун тврди дека, без разлика на тоа што важела за една од најсексапилните жени во светот, сепак трпела критики на сметка на својот...