-8 C
Скопје

ФОТО+ВИДЕО: Пристигнува принова: Емили Ратајковски е бремена!

Планетарно популарната манекенка Емили Ратајковски ги навикна следбениците на социјалните мрежи на своите атрактивни фотографии, но овој пат објави нешто сосема поинакво, а со тоа ги потврди и гласините дека е бремена, кои кружеа уште од август.

Емили Ратајковски е бремена, а тоа официјално го потврди и магазинот „Vogue“ кој Ратајковски ја смести на дигиталната-насловна страница од изданието.

За магазинот „Vogue“ таа го даде првото интервју и притоа раскажа за мистичноста, но и магијата на бременоста, но исто така откри и зошто не сака да го открива полот на бебето. Таа и нејзиниот сопруг наводно решиле нивното дете кога ќе наполни 18 години, само да им открие кој пол е. Иако раскажа дека тоа на многумина им звучело смешно, сепак со сопругот стојат до таа одлука, велејки дека тоа е оправдано поради новите случувања и појави во општеството.

Прочитајте и...  Зошто некои зеленчуци треба да се бланшираат?

Емили своите следбеници ги почести со уште едно видео во кое ја претстави својата бременост.

Поврзани вести

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат

ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Слободен печат

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Гледачите се пожалија дека не можат да спијат откако ја гледале серијата за еден од најморничавите сериски убијци

Слободен печат

Не се обидувајте да ги измамите: Хороскопски знаци кои веднаш ги „намирисуваат“ лажговците

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на Селена Гомез ќе ве освои од прва: Оваа песна е химна на љубовта!

Слободен печат

Остави Коментар