Tag : магазинот

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Џуди Денч (85) е најстарата жена во историјата на магазинот Вог која ја краси насловната страница на јунскиот број на британското издание на овој...
Вести Свет

Колумнистка на магазинот „Ел” тврди дека Трамп ја силувал

МИА Агенција
Колумнистката на магазинот „Ел”, Елизабет Џин Керол тврди дека  американски претседател Доналд Трамп сексуално ја нападнал во соблекувална во стоковна куќа на Менхетен во средината...