ФОТО | Каков татко, таков син: Сања Николиќ сподели прекрасни фотографии од Слаткар и малиот Моша

Фото: Принтскрин / Instagram

Синот на Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар, пред 6 месеци го прослави првиот роденден.

Фото: Принтскрин/Instagram

Поранешната манекенка на својот инстаграм – профил сподели неодоливи фотографии од својот сопруг и малиот Моша. Иако парот многу ретко објавува фотографии од синот, овој пат малиот Моша кој веќе и проодел „некаде брзаше“ заедно со својот татко…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот