ФОТО | Енрике Иглесијас и Ана Курникова се пофалија со своите деца

Ана Курникова/Instagram
Ана Курникова/Instagram

Популарната пејачко- тениска двојка, Енрике Иглесијас и Ана Курникова редовно ги воодушевуваат своите фанови на социјалните мрежи, објавувајќи фотографии од семејниот живот.

Поранешната тенисерка се пофали со своите мали наследници на инстаграм-профилот. Таа е една од оние кои на почетокот не сакаше да ја споделува својата интима, па ретко објавуваше фотографии од неа и пејачот Енрике Иглесијас. Но, изгледа нештата се променија – со раѓањето на децата, се почесто може да се видат фотографии или кратки видеа од нивните најмили, близнаците Луси и Николас и ќеркичката Мари.

Децата ги воодушевија следбениците на Ана од целиот свет. Реагираше и тато Енрике со со емотикони од срце на фотографиите.

Енрике пак, поодамна сподели фотографија од Денот на благодарноста, каде плива во базен со ќеркичката и синот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Видео на денот