• Ана Курникова

ФОТО | Енрике Иглесијас и Ана Курникова се пофалија со своите деца

Популарната пејачко- тениска двојка, Енрике Иглесијас и Ана Курникова редовно ги воодушевуваат своите фанови на социјалните мрежи, објавувајќи фотографии од семејниот живот. Поранешната тенисерка се пофали со своите мали наследници на инстаграм-профилот. Таа е една од оние кои на почетокот не сакаше да ја споделува својата интима, па ретко објавуваше фотографии од неа и пејачот …

ФОТО | Енрике Иглесијас и Ана Курникова се пофалија со своите деца Read More »