ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Во реалниот живот, актеркaте Ана Де Армас е во среќна љубовна врска со актерот Бен Афлек. Но, во професионалниот живот, за време на снимањето на нејзиниот најнов проект камерите ја „фатиле“ во страсни прегратки со друг маж.

 

Станува збор за реклама за парфем, за чија режија Ана де Армас имаше „нов љубовник“. Во кадар со „дрзок“ машки модел, кој страсно ја прегрнува и бакнува за време на снимањето на плажите на Малибу, Америка.

Instagram

Ана (32) за оваа пригода беше боса и носеше долга светкава тоалета. На фотографиите кои почнаа да ги споделуваат странските медиуми актерката лежи на плажа разменувајќи страсни бакнежи со нејзиниот колега.

 

Instagram

 

 

Пред неколку месеци, Ана се појави во списанието „Nexos“. Таа во минатото имала низа успешни проекти со големи актерски имиња, вклучувајќи ги Рајан Гослинг и Даниел Крег.

Прочитајте и...  Џенифер Лопез го прослави објавувањето на својата нова песна со виртуелна забава

 

Instagram

 

Љубовната приказна на Ана и Бен станаа пар за време на снимањето на еротскиот трилер „Deep Water“, во режија на Андријан Лин. Дали таквиот склоп на околности беше тригерот што предизвика реакции во јавноста останува мистерија.

 

Instagram

 

Новата Бонд девојка, која воедно ја игра и Мерилин Монро во претстојниот биографски филм за Монро зрачеше со гламур на снимањето. Актерката ќе глуми во следниот филм за Бонд „No Time To Die“ кој неодамна повторно беше одложен поради пандемијата со коронавирус.

Поврзани вести

Џенифер Лопез го прослави објавувањето на својата нова песна со виртуелна забава

Слободен Печат

Посна супа од грашок која ќе стане вашето ново омилено јадење

Слободен Печат

Д-р Дре и неговата сопруга Никол Јанг се разделуваат: Развод од „пеколот“ и алиментација од два милиони месечно

Слободен Печат

Анета Николова, доктор по ветеринарна медицина: Како да го навикнете кучето да седи само дома?

Слободен Печат

Ен Хатавеј прозборе за животот во изолација и за сите предизвици што ги донесе пандемијата

Слободен Печат

Пет работи што треба да ги направите кога ќе влезете дома за да се заштитите од коронавирусот

Слободен печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian