5 C
Скопје

Tag : бен афлек

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек: Разводот од Џенифер Гарнер ми помогна да станам подобар актер

Слободен Печат
Во неодамнешното интервју за „Hollywood Reporter“, 48-годишниот актер Бен Афлек искрено зборуваше за искуства од приватниот живот што влијаеле на неговата кариера, како родителството и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како изгледа Бен Афлек откако младата Ана замина од неговиот живот?

Слободен печат
Бен Афлек е тажен поради раскинувањето со Ана де Армас, а папараците не му даваат мир ниту еден момент. Тие го сликале Афлек пред својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек нема среќа во љубовта: По едногодишната врска убавата Ана го остави актерот

Слободен печат
Ана де Армас (32) одлучи дека и е доста од љубовта со Бен Афлек (48) и го остави без некоја посебна причина… Бен Афлек (48)...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек се сеќава на врската со Лопез: Луѓето беа толку злобни кон неа

Слободен Печат
Актерот Бен Афлик прозборе за периодот кога луѓето имале само негативни коментари за неговата тогашна девојка Џенифер Лопез. Афлик беше гостин на подкастот на „The...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО| На раката на Ана блесна дијамант: Дали Бен Афлек повторно се жени?

Слободен печат
Својата нова избраничка тој брзо ја запозна со децата од пропаднатиот брак со Џенифер Гарнер, родителите, пријателите, а веќе започнаа и заедно да живеат… Актерот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Слободен Печат
Во реалниот живот, актеркaте Ана Де Армас е во среќна љубовна врска со актерот Бен Афлек. Но, во професионалниот живот, за време на снимањето на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Гарнер е среќна што Бен Афлек ја изневерил! Актерката објаснува како разводот ѝ донел само убавини

Слободен Печат
Џенифер Гарнер деновиве е актуелна меѓу медиумите и обожавателите од повеќе причини. По коментарите како изгледа во костим за капење сега е во центарот на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек повторно се враќа во улогата на Бетмен!

Слободен Печат
Бен Афлек повторно ќе се појави во улогата на суперхеројот Бетмен во најновото продлжение на блокбастер серијалот „Бетмен“ со оригинален наслов „Флеш“. Афлек последен пат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Големата трансформација на Бен Афлек која се случи во врската со новата „Бонд“ девојка (ВИДЕО)

Слободен Печат
Оскаровецот Бен Афлек (47) неодамна во јавноста се појави со седа брада и коса, меѓутоа во понеделникот холивудскиот ветеран изгледал многу посвежо и имал темна...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек забележан во непријатна ситуација пред својот дом! (ФОТО)

Слободен Печат
Бен Афлек и Ана де Армас се нашле во непријатна ситуација пред вратите на нивниот дом. Всушност, овој популарен актерски пар ги шетал своите миленичиња,...