20.8 C
Скопје

ФОТО | Цеца ужива со малата ќерка на Богдан: Се снимаа за на Инстаграм, а потоа малата Искра ја бакна!

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ (47) на својот инстаграм – профил прва објави „стори“ со нејзината нова љубов – Богдан Срејовиќ (38) откако во јавноста се дозна дека се во емотивна врска.

Имено, пејачката на својот инстаграм профил повторно сподели ново „стори“ од еден ресторан каде позира со ќерката на Богдан од првиот брак, малата Искра, што Срејовиќ ја доби со сегашната девојка на Саша Ковачевиќ, Зорана.

Instagram
Instagram

Двете дами видно уживаа додека се снимаа за на Инстаграм и испраќаа бакнежи до фановите, а во еден момент малечката Искра ја бакна и Цеца.

Instagram
Instagram

Видеото со Цеца и малата Искра можете да го погледнете ТУКА.

Да потсетиме, Цеца неодамна престојуваше во Крагуевац, каде што се запозна и со таткото на Богдан, на денот кога семејството Срејовиќ имаа слава во домот.

 

 

 

Поврзани вести

ФОТО: Дрејк сподели како ужива со својот син на „поинаква“ забава

Слободен Печат

Џорџ Клуни и колегите ќе отвараат филмско училиште со цел да го „размрдаат“ Холивуд

Слободен Печат

„34 години брачна идила“: Боба Живоиновиќ прозборе за бракот со Лепа Брена

Слободен Печат

Актерот Жарко Димоски ја промовираше новата песна „Танцувај со мене“ и неговата прва книга „Пеперутка“!

Слободен Печат

„Не попушта“: Принцот Чарлс нема намера да се сретне со Хари кога ќе пристигне во Лондон

Слободен Печат

Неготичанката Верица порачува: Немојте да го жалите моето дете со посебни потреби, за жалење се оние кои не ги прифаќаат овие деца, а со тоа ја пропуштаат и најчистата љубов!

Мими Стојановска

Остави Коментар