ВИДЕО+ФОТО| Ем-ти-ви награди: Црвениот тепих создаден за претерување, како никогаш досега

Фото: Принтскрин / Instagram MTV

Лил Нас Икс вообичаeно дојде да шокира, носејќи креација панталони и наметка и стоејќи во поза на трудница. Били Ајлиш наликуваше како штотуку да излегла од кревет надвор на минус 20 степени.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jav🙌 (@jlove.r)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

Камила Кабељо се појави во тоалета со огромна панделка. А, во категоријата која ќе биде поразголена дефинитивно победи актерката Меган Фокс, која дојде во друштво на своето момче Машин Ган Кели. Убавата актерка беше речиси сосема гола – во сребрена танга и фустан од мрежа. Во разголеноста ја следеа и пејачките Рита Ора, Кјара, Ашанти, Мадона, Доџа Кет, Џенифер Лопез…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот