ВИДЕО+ФОТО| Ем-ти-ви награди: Црвениот тепих создаден за претерување, како никогаш досега

Фото: Принтскрин / Instagram MTV

Лил Нас Икс вообичаeно дојде да шокира, носејќи креација панталони и наметка и стоејќи во поза на трудница. Били Ајлиш наликуваше како штотуку да излегла од кревет надвор на минус 20 степени.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jav🙌 (@jlove.r)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

Камила Кабељо се појави во тоалета со огромна панделка. А, во категоријата која ќе биде поразголена дефинитивно победи актерката Меган Фокс, која дојде во друштво на своето момче Машин Ган Кели. Убавата актерка беше речиси сосема гола – во сребрена танга и фустан од мрежа. Во разголеноста ја следеа и пејачките Рита Ора, Кјара, Ашанти, Мадона, Доџа Кет, Џенифер Лопез…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MTV (@mtv)

Видео на денот