23.8 C
Скопје

Дунавка Трифуновска го „фати“ поранешниот директор на финансова полиција Ване Цветанов! (ФОТО)

Познатата контроверзна манекенка Дунавка Трифуновска очигледно ужива во летото. Таа на социјалната мрежа Инстаграм сподели слика со своето ново момче – Ване Цветанов, поранешниот директор на финансова полиција.

инстаграм

И покрај пандемијата, нашата Дунавка ужива на плажите во Турција заедно со својот нов избраник. Дали ова значи дека може да очекуваме прстен од Ване наскоро? Останува само времето да покаже.

инстаграм

Поврзани вести

Ведрана Рудан се разведува по триесет години брак: Короната покажа кој е мојот сопруг и во каква „среќа“ живеам

Слободен Печат

Рајан Рејнолд прозборе за борбата со анксиозноста: Мора да се дестигматизираат работите и да се разговара за менталното здравје

Слободен Печат

ВИДЕО: Запознајте ја пензионерката која има 8 деца и 90 внуци

Слободен Печат

„Ангелите на Викторија Сикрет заминуваат во минатото“: Тие повеќе не се „културолошки релевантни“

Слободен Печат

Гвен Стефани и Блејк Шелтон со нетрпение ја очекуваат својата венчавка ова лето

Слободен Печат

ВИДЕО | Искрено со Павле Камилоски: Мојот прапрадедо од Галичник на времето извезувал кашкавал за Њујорк

Слободен Печат

Остави Коментар