• ване цветанов

Дунавка Трифуновска се огласи по веста за разделбата со Ване Цветанов: Минатото не треба да „пушта ларви“ во сегашноста

Откако вчера Ване Цветанов, поранешниот директор на финансова полиција во објава на својот фејсбук-профил соопшти дека „убавата љубовна приказна“ со познатата манекенка Дунавка Трифуновска завршила, денес се огласи и Дунавка. Објавата на нејзиниот фејсбук-прифил ви ја пренесуваме во целост: „Иако „Фејсбук“ за мене не е медиум како и злоупотребата на моето име на истиот во …

Дунавка Трифуновска се огласи по веста за разделбата со Ване Цветанов: Минатото не треба да „пушта ларви“ во сегашноста Read More »