Џордан Вудс е новата заводничка во Холивуд: Поранешната пријателка на Кајли Џенер ги освои симпатиите на машкиот пол!

Instagram

Џордан Вудс (22) позната е во Холивуд по тоа што беше најдобра другарка со Кајли Џенер, но и по тоа што истото тоа пријателство го изневери кога го заведе момчето на Клои Кардашијан, сестрата на Кајли Џенер.

View this post on Instagram

Sunday Funday ☀️??

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

View this post on Instagram

natural beauty ??✨

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

Џордан преку ноќ стана заводничка. Медиумите ја опишуваат како девојка со облини и Џордан ужива во тоа.

View this post on Instagram

?? love this edit #jordynwoods #jordynedits

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

Своето тело со задоволство го покажува на Инстаграм без ниту малку срам. Таа е горда на своите поголеми облини и се смета за новата заводничка во Холивуд.

Профимедиа

Очигледо дека мажите го се „луди“ по Џордан и таа неофицијално е прогласена за една од попосакуваните жени во Холивуд.

Профимедиа
Профимедиа