Џордан Вудс е новата заводничка во Холивуд: Поранешната пријателка на Кајли Џенер ги освои симпатиите на машкиот пол!

Џордан Вудс (22) позната е во Холивуд по тоа што беше најдобра другарка со Кајли Џенер, но и по тоа што истото тоа пријателство го изневери кога го заведе момчето на Клои Кардашијан, сестрата на Кајли Џенер.

View this post on Instagram

Sunday Funday ☀️💦👙

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

View this post on Instagram

natural beauty 🌸🌷✨

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

Џордан преку ноќ стана заводничка. Медиумите ја опишуваат како девојка со облини и Џордан ужива во тоа.

View this post on Instagram

😋💕 love this edit #jordynwoods #jordynedits

A post shared by jordynwoods (@heirjordyns) on

Своето тело со задоволство го покажува на Инстаграм без ниту малку срам. Таа е горда на своите поголеми облини и се смета за новата заводничка во Холивуд.

Профимедиа

Очигледо дека мажите го се „луди“ по Џордан и таа неофицијално е прогласена за една од попосакуваните жени во Холивуд.

Профимедиа
Профимедиа
Прочитајте и...  Беше една од најпосакуваните актерки во Холивуд, а по турбулентниот брак со Стивен Сегал стана непрепознатлива! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат