Tag : заводничка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Неверојатниот живот на злобната заводничка од теленовелата „Руби“: Го победила ракот на дојка, а на 39 години станала баба! (ФОТО)

Слободен печат
Заносната бринета со продорни зелени очи го напушти светот на сапунските опери за да и се посвети на филмската кариера… Сите ја памтите Барбара Мори,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џордан Вудс е новата заводничка во Холивуд: Поранешната пријателка на Кајли Џенер ги освои симпатиите на машкиот пол!

Слободен Печат
Џордан Вудс (22) позната е во Холивуд по тоа што беше најдобра другарка со Кајли Џенер, но и по тоа што истото тоа пријателство го...
Жена Магазин

ТЕСТ: Откријте дали сте привлечна, искрена или пребирлива заводничка

Слободен печат
Кога сакате да заведете некој – дали сте романтични, фатални или целосно безопасни? Одговорете на понудените прашања и дознајте  каков  е вашиот стил на заведување....