Детаљ кој ја разубавува секоја фризура: Еве како да го носите овој романтичен аксесоар! (ФОТО)

Овој моден детаљ за коса пред се е апсолутно шик, а воедно е и практичен, па сме сигурни дека ќе стане ваш омилен аксесоар.

Траките и марамите во коса ова лето се омилен моден додаток на сите трендсетерки. Не не ни чуди бидејќи се толку слатки и практични.

Овој шик украс можете да го носите во различни комбинации и во различни прилики.

Ви претставуваме неколку идеи, погледнете…

View this post on Instagram

Lake chic.

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

View this post on Instagram

festival. day three.

A post shared by Michèle Krüsi (@thefashionfraction) on

Прочитајте и...  Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Прочитај повеќе

Мајката на Парис Хилтон изгледа неверојатно во шестата деценија: Таа е вистинска дама! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли после долго време забележана на прошетка: Лежерниот стајлинг кој го одобрија и критичарите! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Слободен печат

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Слободен печат

Алесандра Амбросио импресионираше со стајлингот на семејната вечера во Малибу! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат