Дадилката откри дека Анџелина на децата им дозволува да пијат алкохол (ФОТО)

Дадилката која со Анџелина и децата поминувала 24 часа дневно седум дена неделно, откри за американскиот магазин OK! дека актерката не може ги контролира своите деца и дека тие се целосно навор од контрола.

Анџелина Џоли постојано е на мета од блиските луѓе, кои во јавноста изнесуваат валкани приказни за славната актерка.

– Таа е мајка која е многу отсутна поради своите секојдневни проблеми и кариерата, не стигнува да им се посвети на децата и тоа е рецепт за пропаст, изјавила дадилката.

Додека Бред Пит живеел со Џоли и семејството, постоеле ред и мир.

Дадилката изјавила дека актерката е премногу склона на алкохол и дека консумирањето на алкохол им го дозволува дури и на децата.

Прочитајте и...  Сепак, Амди Бајрам нема да биде погребан во Алеата на Великаните

Да потсетиме, Џоли во една прилика изјави дека секоја вечер на децата им пее приспивни песни со друг глас за да ги забавува и дека домашните задачи и образованието и се на прво место.

Анџелина и Бред имаат шест деца Медокс (17), Пакс (14), Захара (13), Шилон (12), Вивиен и Конкс (10).

https://www.instagram.com/p/BwccslkFx0c/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

🦕🌻

A post shared by Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt) on

View this post on Instagram

🍂🧡🦋

A post shared by Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt) on

Поврзани вести

Еврозоната со најголем економски пад, закрепнувањето неизвесно

Илинка Иљоска

Заев: Зборуваме за резултати, за успеси, за подвизи, за преминати препреки и за многу победи

Илинка Иљоска

Италија затвора повторно цели сектори поради епидеммијата

Илинка Иљоска

Сепак, Амди Бајрам нема да биде погребан во Алеата на Великаните

Илинка Иљоска

Џафери: Потребни се алтернативни решенија за работата на Собранието во алтернативни услови

Илинка Иљоска

Исповед на ловец на педофили: Го покриваме цел Балкан, еден детски живот да спасиме, задоволни сме!

Слободен печат

Остави Коментар