2 C
Скопје

Tag : пијат

Магазин Магазин слајдер Сцена

Американската актерка шокираше кога откри дека нејзините ќеркички уживаат во пиво

Слободен печат
Холивудската актерка и горда мајка на Линколн (7) и Делта (5) раскажа дека нејзините девојчиња толку се навикнати на вкусот на овој пијалок што дури...
Забава Магазин Магазин слајдер

Дедо и баба станаа хит кога покажаа како пијат алкохол во гаража за време на карантинот (ВИДЕО)

Слободен печат
На многумина седењето затворени дома им паѓа многу тешко, но овие баба и дедо нашле одличен начин за забава во изолацијата. Тие двајца се одлучија...
Здравје Магазин

НИВНАТА ТАЈНА: Пијат и пушат, а живеат повеќе од 100 години

Слободен печат
Одалеченото со Акиароли во јужна Италија е познато по големиот број на постара популација и покрај нивното пушење и дебелина, нивната долговечност е загатка која...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Дадилката откри дека Анџелина на децата им дозволува да пијат алкохол (ФОТО)

Слободен печат
Дадилката која со Анџелина и децата поминувала 24 часа дневно седум дена неделно, откри за американскиот магазин OK! дека актерката не може ги контролира своите...