Цеца ужива со внукот Жељко Ражнатовиќ: Додека тој спие, не смее никој да писне! (ВИДЕО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ не ја крие својата радост што стана баба на малиот Жељко, синот на нејзиниот наследник Вељко и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ.

Таа секоја можност ја користи за да поминува време со внукот, очигледно и без разлика на тоа дали тој спие или не. Цеца обожава да го чува малиот Жељко, па дури и да го успива – едноставно ужива во времето поминато со внукот.

Фотографија: Damir Dervišagić

Тој лесно измамува насмевка, но кога е време за одмор никој не смее да писне. Тоа го докажа и Цеца со краткото видео кое го објави на Инстаграм. Со раката покажа „тишина“, па се насмеа и им намигна на фановите, додека малиот Жељко мирно спие во прегратките на баба му.

Прочитајте и...  Древна јапонска филозофија која не учи како да ги залечиме раните и да продолжиме понатаму: Знаете ли што е кинчуги?

Поврзани вести

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Слободен Печат

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Остави Коментар