14 C
Скопје

Цеца објави волшебна снимка: Внукот Жељко Ражнатовиќ облечен како ангел, а неговата соба личи на бајка! (ВИДЕО)

Богдана и Вељко Ражнатовиќ станаа родители на 3 јуни, кога се роди нивниот син Жељко. Бебето наскоро ќе наполни три месеци и расте од ден на ден се повеќе.

Бабата на Жељко, пејачката Цеца Ражнатовиќ, објави магично видео на кое се гледа нејзиниот внук.

Малиот Жељко со носеше бели ангелски пижами со крилја, а на капчето беше напишана буквата „Ж“.

„Љубов моја … Јас пораснав“, напиша Цеца кога го објави видеото.

Истото го стори и тетката на момчето Анастасија Ражнатовиќ.

„Мојата најмила душа..“, напиша младата пејачка на Инстаграм.

Погледете ги фотографиите:

инстаграм
инстаграм

Поврзани вести

Британски музички награди: Дуа Липа со две награди, Тејлор Свифт влезе во историјата…

Слободен Печат

Солта мора „под клуч“ – го слабее и го загрозува имунитетот

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 12 мај: Ќе имате можност да ги остварите вашите планови

Слободен Печат

Политика

Слободен печат

На денешен ден – 12 мај

Слободен Печат

Тили Витфелд си го уништила лицето со козметички третман: Ѕвездата на австралискиот „Big brother“ завршила во болница

Слободен печат

Остави Коментар