4 C
Скопје

Цеца објави волшебна снимка: Внукот Жељко Ражнатовиќ облечен како ангел, а неговата соба личи на бајка! (ВИДЕО)

Богдана и Вељко Ражнатовиќ станаа родители на 3 јуни, кога се роди нивниот син Жељко. Бебето наскоро ќе наполни три месеци и расте од ден на ден се повеќе.

Бабата на Жељко, пејачката Цеца Ражнатовиќ, објави магично видео на кое се гледа нејзиниот внук.

Малиот Жељко со носеше бели ангелски пижами со крилја, а на капчето беше напишана буквата „Ж“.

„Љубов моја … Јас пораснав“, напиша Цеца кога го објави видеото.

Истото го стори и тетката на момчето Анастасија Ражнатовиќ.

„Мојата најмила душа..“, напиша младата пејачка на Инстаграм.

Погледете ги фотографиите:

инстаграм
инстаграм
Прочитајте и...  ФОТО | 35 години оваа куќа ја чувала поранешната жена на Доналд Трамп: Еве како изгледа новата резиденција на Меланија Трамп!

Поврзани вести

ФОТО | Нов невообичаен тренд на обликување на брадата: Дали би го пробале?

Слободен печат

ФОТО | Откако ја откопа својата мачка и ја зготви, пејачката сега призна дека во домот има и череп од 6-годишно девојче

Слободен печат

Џо Бајден ја следи само Криси Тајген на „Твитер“: Таа е шокирана како единствената ѕвезда која ја следи претседателот

Слободен печат

ФОТО | Ова е доказ дека Ромео Бекам би можел да ги надмине славните родители: На кого повеќе ви наликува?

Слободен печат

ФОТО | Малку задрема: Лордес Леон, најстарата ќерка на Мадона, фотографирана како се вози во метрото во Њујорк!

Милена Ризовска

Колаче кое е готово за 10 минути: Чајни чупавци кои им успеваат на сите!

Слободен печат

Остави Коментар