Бели фустани во кои ќе се заљубите: Овие 3 дами го освоија црвениот тепих во Лос Анџелес! (ФОТО)

На свечениот настан во организација на Здружението на холивудските странски новинари во Лос Анџелес најголемо внимание привлекоа Ева Лонгорија (44), Реџина Хал (48) и Камила Мороне (22).

Овие три дами прошетаа на црвениот тепих во бело издание за кое зборуваа сите. Погледнете ги трите прекрасни бели модели, кои веруваме, ќе ве освојат и вас.

профимедиа
профимедиа
профимедиа
Прочитајте и...  Поради лажните вести мораа да реагираат експерите: Не, морската сол не ги излечи заразените во Перу!

Прочитај повеќе

Наташа Беквалац објави фотографија додека се бања (ФОТО)

Васко Спасоски

Северина и во карантин може да одржи концерт: Погледнете што се случуваше во куќата на нејзиниот свекор Кеба! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Од интернат до самиот врв на Холивуд: Џеки Чен наполни 66 години!

Слободен печат

На папагалот Хуго не му паѓа тешко карантинот, тој учи нови зборови: Го опоменува сопственикот да стави маска, бидејќи има корона (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поранешна Мис на Англија има IQ 146: Ја тргна круната и повторно ќе работи како докторка! (ФОТО)

Слободен печат

Се фали со богатството: Парите на мојата сметка сигурно се збунети! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Уште едно бебе на пат: Алек Болдвин и сопругата го очекуваат петтото дете! (ФОТО)

Слободен печат

Докторите откриваат дали коронавирусот може да се пренесе преку сексуален пат

Слободен печат

По продажбата на интимни фотографии, старлетата Ава ќе има свое реално шоу: Главната награда е вечер со мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Правиме украсни перничиња со Слаѓана Давчева

Јасмина Кантарџиева Димков

Басистот на групата „Duran Duran“ го победи коронавирусот: Имав среќа, боледував од поблаг облик на Ковид 19 (ФОТО)

Слободен печат

Ваква перверзна слика никогаш не објавила: Погледнете што направи нејзиниот сопруг додека таа позира гола! (ФОТО)

Васко Спасоски