Анџелина Џоли на 16 и 44 години: Прашува на која слика е поубава (ФОТО)

Холивудската актерка Анџелина Џоли на својот Инстаграм профил објави фотографии кога имала 16 и сега 44 години, па илјадниците следбеници ги запраша да и одговорат на која слика е поубава.

16 или 44? – праша Анџелина

Меѓутоа, никој не можеше така лесно да се одлучи, бидејќи актерката, која важи за една од најубавите жени во светот, и на едната и на другата слика остава без здив.

„Сите години“, „Секогаш прекрасна“…. преовладуваа одговорите во коментарите.

Што мислите вие?

Се појавија фотографии и писма од детството на Анџелина Џоли: Уште сум жива и уште барам причина да живеам

Прочитајте и...  ФОТО: Бела боја од глава до пети - тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Поврзани вести

Шарлиз Терон: Пилатесот тотално ми го смени телото

Слободен Печат

ФОТО: Селма Хајек ги „полуде“ нејзините обожаватели

Слободен Печат

Со нив е навистина тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Слободен печат

Никол Кидман: Никогаш не реков „не“ на секс сцена

Слободен Печат

Искуството на Николас Кејџ со коцкањето е приказна на денот!

Слободен печат

На денешен ден е роден Алфред Нобел: Основачот на најпрестижната награда во светот

Слободен Печат

Остави Коментар